osta KINKEKAART

Otsid suurepärast elamuskingitust?

Pakume Kymble kümblustünni rendi / tünnisauna rendi kinkekaarte just sinule sobiliku summaga. Nüüd on kingisaajal võimalik endal valida millal, kus ja kellega kümblustünnis aega veeta.

Kinkekaardi edastame teile digitaalselt epostiga!

NB- Meie kümblustünn sõidab üldiselt ringi Tartumaal ja Lõuna-Eestis. Võimalik on seda viia ka kaugemale.

suurepärane elamus kõigile!

Kellele siis ei meeldiks endale kallite inimestega veeta aega soojas vees ja nautida just seda keskkonda, mida te selleks korraks endale välja olete valinud! Kümblustünn sobib kasutamiseks iga ilmaga ning sinna mahub korraga kuni 10 täiskasvanut. Vee temperatuuri saab kütta täpselt selliseks nagu teile mugav on, mis tähendab, et kümmelda saab ka karmi pakasega!

RENDI HIND ALATES 60 €

E-N Ööpäeva rendihind 60 €;

R-P Ööpäev 75 €;

Hind uusaastal ja jaanipäeval kokkuleppel!

Kohale toomisel lisandub transpordikulu 0,3 €/km.


LIHTNE TRANSPORT

Mobiilset järelhaagisel kümblustünni saad viia kuhu tahad, kui omad B kat juhilube ja konksuga autot;

Vajadusel toome tünni sulle ise kohale.


SOBILIK PRAKTILISELT IGALE ÜRITUSELE

Kümblustünn sobib “kirsiks tordile” nii firma peole, sünnipäevale, sõpradega nädalavahetuseks, pere ürituseks, jõuludel, aastavahetusel, poissmeestepeole jne.

KÜMBLUSTÜNNI RENT ON GENIAALNE KINGITUS!

Tee suurepärane kingitus endale või kingi kinkekaardina sõbrale! Kinkekaardi väärtus vastavalt vajadusele.

Miks on Kymble KINKEKAART suurepärane kingitus?

 • See annab kingi saajale võimaluse pidada oma “oleng” siis kui ta ise soovib – kinkekaarti saab lunastada ühe aasta jooksul. Kümblustünn / tünnisaun on “kirsiks tordile” praktiliselt igale üritusele!
 • Kümblustünni mahub korraga kuni 10 täiskasvanut. See tähendab, et lisaks üksi või kahekesi vannis käigule, saate kümmelda ka suurema seltskonnaga. Seltsis on segasem!
 • Kümblustünn sobib praktiliselt igasse seltskonda ja üritusele: pereüritused, sünnipäevad, jõulud, aastavahetus, jaanipäev, nädalavahetus sõpradega, laste koolivaheaeg, poissmeestepidu, tavaline nädalavahetus pärast pikka töönädalat jne. Või soovid kümblustünni tellida endale nädalaks?
 • Kümblustünni saab kohale sõidutada sinna kuhu vaja mobiilsel B-kat haagisel. See tähendab, et saad nautida ümbritsevat keskkonda seal, kus ise soovid!
 • Kümblustünnis olles ilm ei oma tähtsust, sest tünnis on koguaeg soe! Eesti tingimustes soovitame kümblustünni rentida igal aastaajal ja iga ilmaga – ka karmi pakase ja lume või paduvihmaga. Eesti loodus on äge! Nüüd saad nautida seda mugavas ja soojas kümblustünnis. Veetemperatuuri võid kütta ka 41 kraadini ja teha Jaapani vanni!
 • Kümblustünnis kestab pidu täpselt niikaua, kui endal jaksu on, mitte siis, kui ilm selle lõpetab. See tähendab, et kui kingid Kymble kinkekaardi jõuludeks, siis väga vinge on pidu pidada juba kohe pärast jõule. Ei pea ootama suveni – kümblustünnis on alati “päike”!


Kümblustünni rent Tartumaal

Korduvad küsimused

Kümblustünn
Kuidas jõuab kümblustünn kinkekaardi saajani?

Kümblustünni rendi kinkekaardi saaja broneerib vastavalt kaardil olevatele juhenditele kümblustünni rendi endale sobivale ajale. 

Kümblustünnile saab järgi tulla kingi saaja ise või toome tünni kohale meie. Kümblustünn on paigaldatud B kategooria haagisele, st järgi saavad tulla kõik, kellel on load ja konksuga auto.

Milliseid teenuseid on võimalik kinkekaardiga saada?

Pakume kümblustünni rentimist.

Teenuseid pakume kinkekaardil oleva summa ulatuses. Näiteks, kui kinkekaardi summa on 75 €, siis selle eest saab ühe ööpäevase kasutusrendi nädalavahetusel.

Kui kinkekaardi saajal on hiljem suuremad soovid: nt soovitakse tünni terveks nädalavahetuseks (R-P), teeme kingi saajale vastava pakkumise, millest lahutame maha kinkekaardil oleva summa.

Lisa hinna eest on võimalik juurde tellida kohale toomine, üles seadmine, tünni täitmine, kütmine ja tünni minema viimine, nii et kogu töö jääb meile – lõõgastus teile. 

Mis on hinnas?

Tellides kinkekaardi, saame vastavalt teie vajadustele pakutavad teenused läbi rääkida.

Tavalise ööpäevase rendi hinna sees on kasutamise õpetus, kümblustünni rent ilma kohale toomiseta, tünni pesu ja hooldus pärast kasutamist.

Kas kümblustünnis külm ei hakka?

Kümblustünn on võimalik kütta soojaks vastavalt sellele temperatuurile nagu meeldib. Inimesed on erinevad. Selleks et tünnis oleks pikalt mõnus võiks veetemperatuur olla vähemalt 33 kraadi. Pikemaks ajaveetmiseks sobilik temperatuur ongi ca 33…35 kraadi. Küttes veetemperatuuriks juba 38 kraadi hakkab tünnis varsti palav. Samuti on võimalik kümblustünni vesi kütta ka 41 kraadini, ehk teha Jaapani vanni.

Sobilik veetemperatuur sõltub ka välisest ilmast. Karmi pakasega olgu vesi pigem natuke soojem, suvel soojas natuke jahedam. Kümblustünnis on hea mõnuleda ka suure vihma või lumega. Iga ilm pakub erinevat emotsiooni ning tünnis olles ei saa sul hakata ka külm.

Kui kütate vee kogemata liiga kuumaks, saate külma vee lisamisega vett kiiresti jahutada. Kui vesi jahtub saate ahju uusi puid lisada. Kütmisega on üldiselt nii, et kui sobilik vee temperatuur on saavutatud, võib kütmise lõpetada, sest suur vee maht tagab vee soojana püsimise sisuliselt hommikuni.

Kümblustünnis on istumisvõimalus mööda perimeetrit. Keskelt on tünn sügavam. Keskmisel inimesel ulatub istudes vesi rangluudeni.

Mis on kümblustünni komplektis?

Vaikimisi kuulub komplekti:

 • B kat haagis koos statsionaarse suure kümblustünniga;
 • ujuv termomeeter;
 • aer vee segamiseks;
 • tõkiskingad ja tugede alused – tünni ohutuks fikseerimiseks;
 • tünni kate;

Vajadusel lisame teile komplekti pumba, täitmisvoolikud ja küttepuud.

Kas teie kümblustünnidel on valgustus ja mullid?

Meie kümblustünnidel ledvalgust ja mullisüsteeme ei ole.  Need tünnid on sinu jaoks õiged, kui eelistad valgusreostuse (ledvalgus) asemel tähistaevast või näiteks tõrvikutega elustuld ja helireostuse (mullid) asemel loodusest tulevat linnulaulu või tuulekohinat. Lisade eemale jätmise tõttu on meie tünnide rendihind ka soodsam. Vajaduse korral saame kaasa anda veekindla ledlambi. Suvises Eestis on nii, et valguse peale lendavad kohale erinevad putukad. Mistõttu on mõistlik valgustus kümblustünnist kaugemale paigaldada

Kinkekaardi tellimiseks täida vorm

  © 2023 Kymble – Kümblustünni rent Tartumaal ja Lõuna-Eestis